Відгуки про компанію Інтернет-магазин "ЕВРІКА"
- Татьяна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Вікторія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Валентина Я.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Алла К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Лілія З.
Дякую!
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Ірина У.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Ірина М.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Марія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Вікторія К.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Юлія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінна робота продавця, якісний товар!!!!
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця