Відгуки про компанію Інтернет-магазин "ЕВРІКА"
- Наталія Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Катерина М.
ціна-якість,все добре, розмір підійшов, дякую
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталия Л.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Вікторія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Шумлич В.
Все чудово шкарпетки пошиті якісно рекомендую і щире ДЯКУЮ від душі хороших вам продаж
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталья К.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Виктория К.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Татьяна Б.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Инна С.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталья П.
Все добре, швидко доставили,якість гарна,розмір відповідає
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця