Відгуки про компанію Інтернет-магазин "ЕВРІКА"
- Ольга Б.
Все сподобалося, дякую)
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Світлана М.
Замовляю у них часто. Команда - молодці. Все у них згуртовано, розказують, показують. Товар приходить за один день. Жодного разу не було, щоб щось було не так. Бажаю удачі, шалених продаж та море вдячних покупців. Так тримати.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Анна Ф.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Natalya L.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Ксения Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Виола В.
Замовляла листочки, доставили ромашки, товар оплатила наперед, але продавець всерівно включив доплату і комісію. Самі штани нормально пошиті, але не ті, що замовляла. Якщо берете аванс, то уважно відправляйте замовлення .
- Олена Б.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Тетяна К.
Посилочку отримала,дуже задоволена всім,якість,швидкість,поради продавця і ціни чудові.Дякую вам
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Галина С.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталія Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця