Відгуки про компанію Інтернет-магазин "ЕВРІКА"
- Тетяна І.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Олена В.
Дуже сподобалися джинсові джогери, але прийшли великі за розміром, прийшлося повернути.
Замовила менші
Хотілося б більш детальну таблицю розмірів- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Володимир Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталія О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталія К.
Замовляла сірі штани(хоча на фото чомусь темно-синій колір🤷♀️). Зателефонували і сказали, що такі штани сірого кольору є в наявності. Отримала посилку взагалі чорний колір. Відправляти назад небуду, штани хороші за свої кошти, але хотіла сірі(чі як на фото темно-сині).
- Катерина К.
Швидко відправили. Чудова якість. Адекватні ціни. Буду далі замовляти.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Христина І.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Светлана
Отримала в друге своє замовлення, все супер 😍. Дуже гарне обслуговування, актуальний опис, ввічливий продавець, швидко відправили, а також актуальні ціни. Дуже вдячна вам за вашу працю.🥰🌺🥰
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Покупець
🥰🫶🥰
- Коментар продавця
- Татьяна А.
Дякую!!!
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Люда Р.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця