Відгуки про компанію Інтернет-магазин "ЕВРІКА"
- Олександра О.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Яна К.
4роки періодично замовляю товар в цьому магазині.Все подобається.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Владислав М.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Віта Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Віта С.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Ярослав С.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Наталія З.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Виктория Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Роман В.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця
- Татьяна К.
Актуальна ціна,ввічливий продавець, швидка доставка, товар супер,буду замовляти на постійній основі,гарних продаж.
- Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук, завжди Вам раді,носіть із задоволенням! Чекаємо ще в нашому магазині.Мирного нам всім неба.
- Коментар продавця