Теплі чоловічі сорочки з хутром "AO.LONG" Art: С20 5XL(58-60)

Теплі чоловічі сорочки з хутром "AO.LONG" Art: С20
Якщо хочеться утеплитися красиво і стильно, замовте теплі чоловічі сорочки AO LONG С20 купити які можна з доставкою по Україні.

Чоловіча сорочка AO.LONG C20 з хутром — тепло та стиль
Сорочки з хутром чоловічі оптом від «ЕВРИКИ» — це вдале поєднання комфорту і сучасного дизайну. Модель створена для тих, хто цінує практичність. Вона ідеально пасує для холодного сезону і замінить теплий джемпер, куртку або вітровку.
Зимові сорочки для чоловіків «AO LONG» виконані в картатому принті. М'яке штучне хутро всередині забезпечує надійний захист від холоду навіть у морозні дні. Застібка на гудзиках, акуратна планка і широкі манжети надають виробу охайний, завершений вигляд. Рекомендуємо цю модель чоловікам, які шукають теплий, універсальний одяг для зими.
Переваги хутряної підкладки для зими
Головна особливість сорочки чоловічої утепленої хутром — щільна, м'яка підкладка. Вона не тільки утримує тепло, але і швидко адаптується до температури тіла. Навіть при активному русі ви будете відчувати себе комфортно, не потіючи.
Якісні чоловічі сорочки з хутром стильні можуть стати улюбленим образом. Покупці відзначають, що в ній можна спокійно гуляти, їздити на роботу або відпочивати на природі без додаткового шару одягу. Штучне хутро приємне на дотик, не викликає подразнення. Навіть після прання воно зберігає форму і зовнішній вигляд. Такий варіант особливо зручний тим, хто хоче поєднати в одному виробі і стиль, і функціональність.
Як правильно підібрати розмір сорочки C20
Чоловічі сорочки з хутром стильні мають класичний крій. Це робить їх зручними для чоловіків будь-якої комплекції. Виробник «Золотий Дракон» випускає розміри від 2XL до 5XL. Це особливо важливо для всіх, хто шукає моделі з просторою посадкою. Наші фахівці радять виміряти обхват грудей і порівняти з розмірною сіткою. Так, наприклад, розмір 2XL має об'єм грудей 112-120 см, а 5XL (58-60) - 140-150 см.
Така розмірна лінійка дозволяє підібрати комфортний варіант. Той, який не обмежує рухів і виглядає акуратно. Найчастіше наші клієнти вибирають модель трохи вільнішу. Таку, щоб можна було надіти під неї светр або футболку.
Де купити теплу чоловічу сорочку AO.LONG C20
Зимові сорочки для чоловіків «AO LONG» є в інтернет-магазині «Еврика». Компанія вже 5 років успішно працює онлайн, а загальний стаж команди перевищує 15 років. Понад 3500 позитивних відгуків підтверджують, що клієнти довіряють якості та обслуговуванню.
Тут ви знайдете актуальні моделі теплого чоловічого одягу оптом і вроздріб. Ми завозимо його безпосередньо з фабрик. Тому ціни залишаються дуже доступними на ринку України. При замовленні від 5000 грн доставка здійснюється безкоштовно, а вибрати товар можна будь-яким зручним способом — через сайт, по телефону або в месенджері.
Відгуки покупців та популярні кольори
Якщо ви шукаєте теплу, практичну і сучасну сорочку на хутрі — AO.LONG C20 стане відмінним вибором. Замовте її в «Евриці» і переконайтеся, що комфорт може бути стильним. Сорочку чоловічу зимову великого розміру купити можна в різних кольорах — від глибоких синіх і сірих до контрастних картатих відтінків. Всі вони поєднуються з джинсами, брюками або утепленими штанами. Ми часто чуємо від клієнтів, що ця модель замінює зимову куртку. У ній тепло, зручно і стильно. Акуратна обробка зсередини і якісна строчка підтверджують, що «Еврика» вибирає тільки перевірені бренди. Теплі чоловічі сорочки на флісі "AO.LONG" Art: С16 або Теплі чоловічі сорочки на флісі "AO.LONG" Art: С17 також дуже якісні.
Компанія постійно оновлює каталог, додаючи нові кольори і моделі. Менеджери швидко обробляють замовлення і допомагають підібрати потрібний розмір. Клієнти відзначають, що одяг приходить точно за описом, а якість повністю відповідає фото.
Зверніть увагу на наступні варіанти:
| Назва | Розміри | Склад | Бренд |
|---|---|---|---|
| ТЕПЛІ БАТНИКИ З ХУТРОМ ТА КАПЮШОНОМ"AO.LONG" ART: 705 | XL(48-50), груди 95-105 2XL(50-52), груди 105-110 3XL(52-54), груди 110-118 4XL(54-56), груди 118-124 5XL(56-58), груди 124-130 | — | Золотий Дракон |
| ТЕПЛІ ЧОЛОВІЧІ КУРТКИ З ХУТРОМ ТА КАПЮШОНОМ "AO.LONG" ART: 802 БАТАЛИ | 70(56) груди 120-130 72(58) груди 130-140 74(60) груди 140-150 76(62) груди 150-160 78(64) груди 160-170 | Штучне хутро | Золотий Дракон |
| ТЕПЛІ ЧОЛОВІЧІ СОРОЧКИ З ХУТРОМ "AO.LONG" ART: 701 | XL(50-52), груди 100-112 2XL(52-54), груди 112-120 3XL(54-56), груди 120-130 4XL(56-58), груди 130-140 5XL(58-60), груди 140-150 | Штучне хутро | Золотий Дракон |
| ТЕПЛІ ЧОЛОВІЧІ СОРОЧКИ НА ФЛІСІ "AO.LONG" ART: С19 | XL(50-52), груди 100-112 2XL(52-54), груди 112-120 3XL(54-56), груди 120-130 4XL(56-58), груди 130-140 5XL(58-60), груди 140-150 | Фліс | Золотий Дракон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Золотий Дракон |
| Сезон | Зима |
| Вид куртки | Куртка - сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Вид утеплювача | Хутро |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 5XL(58-60) |
- Ціна: 510 ₴





